DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Excel Tabloları / 6183 taksitlendirme formu excel

6183 taksitlendirme formu excel

Ocak 17, 2020 1 2.360

Zehra Zümrüt SELÇUK ;
Merhabalar, özel bir şirketin muhasebe departmanında çalışmaktayım. Bana 6183 taksitlendirme formu excel formatında gönderebilir misiniz? İnternet üzerinden biraz araştırma yaptım. Ancak hep pdf formatında bulunuyor. Gelir idaresi başkanlığı üzerinde de yaptığımız araştırmalar sonucu pdf formatında bulabildim. Elinizde var ise excel formatı, yok ise çevirip gönderme şansınız var mıdır? Biraz uğraştım ama beceremedim.

Zehra Zümrüt SELÇUK Merhaba,
Benimde elimde mevcut değil. Ancak şimdi yazmış olduğun gibi gelir idaresi başkanlığının üzerinde yer alan taksitlendirme formunu excel formatına çevirdim. Aşağıda yer alan linkten kolayca indirebilirsin. Taksitlendirme formunun, excel formatında olması sayesinde bilgisayarda istediğiniz gibi doldurabilirsiniz.

Tecil ve taksitlendirme formunda mutlaka sizden istenen bilgiler

DİKKAT!  3 lü vardiya çizelgesi örneği excel

Yukarıdaki bilgilerin tamamı 6183 taksitlendirme formu excel formatından kontrol edilip yazılmıştır. Bunların dışında istenen bilgiler de bulunmaktadır. Ancak biz örnek olması açısından bazılarını sizler için seçip listeledik.

( 1 ) Değerlendirme
  1. Göndermiş olduğunuz dosyayı gerçekten çok kullanışlı ayarlamışsınız. Daha önce de bir çok benzer dosya indirdim. Ancak bu kadar basit ve düzenlemesi kolay olanını bulmak neredeyse imkansız. Hatta benim dışımda muhasebe departmanında çalışan diğer arkadaşlar da bunu kullanmaya başladı. Sonuç olarak bizlerle 6183 taksitlendirme formu Excel formatında paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.