DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Excel Tabloları / Apartman gelir gider hesaplama tablosu indir

Apartman gelir gider hesaplama tablosu indir

Ocak 16, 2020 0 29.784

Sevil ATASOY :
Merhabalar, yakın zamanda yaşadığım site içerisinde apartman yöneticisi olarak seçildim. Sanırım bundaki en büyük etkenlerden biri özel bir şirkette müdür olarak çalışmamdı. Şimdi site sakinlerine bazı konularda sorumluyum. Elinizde apartman gelir gider hesaplama tablosu excel de hazırlanmış bir örneği var mıdır? Bu sayede varlıkları gelir ve gider hesaplarını kolayca bilgisayarımda tutabilirim.

Sevil ATASOY Merhaba;
Apartman yöneticiliği hayatınızda şimdiden başarılar dilerim. Sizi korkutmak istemem. Ancak ne yazık ki dışarıdan görüldüğü kadar kolay bir şey değil. Ben çok lafı da uzatmadan sizlere apartman gelir gider defteri örneği tarzında excel formatında bir şey paylaşıyorum. Sayfanın en alt bölümünden indirebilirsiniz.

Site gelir gider tablosunda bulunabilecek bazı örnekler

apartman gelir gider hesaplama tablosu excel de hazırlanmış
apartman gelir gider hesaplama tablosu excel de hazırlanmış

Apartman yönetimi gelir gider tablosu örneği excel

Son olarak asıl konumuz olan excel formatındaki tutulacak defterimize dönelim. Aşağıda yer alan apartman gelir gider hesaplama tablosu excel de hazırlanmış örneği sayesinde hiçbir karışıklık yaşamadan tüm rakamları kontrol edebileceksiniz. Ancak bu bölümde mutlaka her gelir gideri yazmalısınız. Yazmayı unuttuğunuz olursa bu kez ne yazık ki apartman hesabında açık çıkar.

DİKKAT!  Araç kiralama sözleşmesi örneği word

Site için özel olarak hazırlanan bu tabloda, sol bölüme yazdığınız gelir ve giderler toplanır. Daha sonra sağ bölümde toplam geir gider dengesi hesaplanarak ekrana yazdırılır.

apartman gelir gider hesaplama tablosu excel de hazırlanmış örneği ile istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bir tabloda ilgili her şeyi tutabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir