DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Tutanak Örneği / Apartman yönetimi ilk toplantı tutanağı örneği

Apartman yönetimi ilk toplantı tutanağı örneği

Ocak 9, 2020 0 12.986

Zühre SANCAK :
Merhabalar, yeni taşınmış olduğum sitede bazı problem var. Kendi içimizde apartman yönetimi toplantısı yapmak istiyoruz. Elinizde davet amacıyla bu sorunlarımızı giderebileceğimiz ve çeşitli kararları yazabileceğimiz apartman yönetimi ilk toplantı tutanağı örneği var mıdır acaba?

Sayın Zühre SANCAK :
Çok doğru düşünmüşsünüz. Bu tarz apartman toplantılarını genelde yönetimler çok fazla önemsemeden, yazılı yapmıyor. Ancak yazılı bir apartman yönetimi toplantı tutanağı ile birlikte, elinizde yazılı bir belge olacaktır. Bu belgeye gündeminizi ve alacağınız kararları sırayla yazabilirsiniz. Sayfanın en alt bölmünden word olarak indirebilirsiniz.

Site yönetimi yönetmeliği

Eğer ilk kez bir toplantı yapılacaksa mutlaka bir site yönetimi yönetmeliği belirlenmelidir. Bu yönetmeliğe göre ortak kullanım alanları ile ilgili bir çok maddeye değinilmelidir. Aksi takdirde ilerleyen zamanlarda bu konular hep tartışma haline dönüşecektir.

Apartman yönetimi toplantı gündemi ve alınacak kararlar neler olabilir?

DİKKAT!  Veli görüşme formu doldurulmuş örneği ortaokul

Yukarıdaki gibi maddeler apartman yönetimi ilk toplantı tutanağı örneği düzenlenerek yazılabilir. Sürekli bahsettiğimiz gibi çok fazla kişinin ortak yaşamı olduğundan dolayı, her zaman sorun çıkaran insanlar olacaktır. Bu nedenle alınacak kararlar çoğunluk tarafından belirlenmelidir. Diğer kişiler de bu alınan kararlara saygı duymakla yükümlüdürler.

Her zaman site ile ilgili değil, şahsınız adına da bir tutanak örneği ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyacınızı web sayfamızın tutanak örneği kategorisini kullanarak karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir