DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Tutanak Örnekleri / Beden eğitimi zümre toplantı tutanağı

Beden eğitimi zümre toplantı tutanağı

Şubat 3, 2020 0 1.922

Mahmut YILDIRIM :
Merhabalar, devlet memuru olarak yeni atanmış bir beden öğretmeniyim. Yakın zamanda beden eğitimi ile ilgili bir zümre toplantısı gerçekleştireceğiz. Ancak ben daha önce hiç böyle bir ortamda bulunmadım. Bir de bu toplantı için tutanağı da benim hazırlamamı rica ettiler. Sabahtan beri araştırmalarım devam ediyor. Ancak aradığım gibi bir tutanak örneği bulamadım. Elinizde var ise bana beden eğitimi zümre toplantı tutanağı verebilir misiniz? Önümüzdeki hafta toplanacağız, bu nedenle bu süre içerisinde hazırlık yapmam gerek. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Mahmut YILDIRIM Merhaba ;
Durum ile ilgili panik yapmanıza gerek yok. Örnek olarak kullanabileceğiniz bir tutanak paylaşacağım. Siz de ona göre inceleyip kendi aklınıza yatan maddelere göre çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

DİKKAT!  Ortaokul öğrenci disiplin tutanak örneği

Beden eğitimi zümre toplantısı için tartışılabilecek örnek maddeler

DİKKAT!  Bedelli askerlik erteleme dilekçesi

Beden eğitimi dışında diğer derslerin toplantıları bulunmaktadır. Bunların tamamını tutanak örneği sayfasında bulabilirsiniz

Beden eğitimi zümre toplantı tutanağı örneğinin paylaşımı ve ne tarz konuların bu belge üzerinden tartışılabileceği anlatılıp öneriler de bulunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.