DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Boşanma Dilekçesi Örneği / Boşanma davası cevap dilekçesi örneği

Boşanma davası cevap dilekçesi örneği

Şubat 5, 2020 0 4.111

Zeynep Ece GÜLENYÜZ :
Merhabalar, şu anda bir boşanma davası sürecindeyiz ve bu mahkeme içerisinde boşanma davası cevap dilekçesi örneği yazmamız gerekiyor. Durduk yerde eşim benden ayrılmak istiyor. Açıkçası ortada geçerli bir sebep de görünmüyor. Bunları kanıtları ile beraber mahkemeye sunmak istiyorum. Ben kesinlikle eşimden ayrılamam. Üstelik tüm bunları geçtim, arada bir tane küçücük çocuğumuz var. Bunun nedenini biliyorum. Benden ayrılıp çocuk ile beni bırakıp başka birinin yanına gidecek. Kesinlikle bu duruma izin veremem.Mahkemeye güzel bir cevap yazısı yazmam gerekiyor. Buna benzer bir evrak elinizde var mıdır? En azından word formatında olsa, biz kendimize göre düzenlesek çok mükemmel olur.

Sayın Zeynep Ece GÜLENYÜZ ;
Emsal benzer bir durum ile ilgili cevap dilekçesi örneğini sayfanın en altına ekliyorum. İndirip kendinize göre düzenleme yapabilirsiniz. Eğer kendinizin haklı olduğunu düşünüyorsanız bu yazıyı bir örnek olarak değerlendirip kendi bilgilerinize göre güncellemeler yapabilirsiniz. Ancak unutmayın asılsız iddaalar da bulunmak suçtur. Bu nedenle delil ve görgü tanıkları ile kanıtlayabileceğiniz şeyleri yazarsanız daha iyi olur.

DİKKAT!  Belediye iş başvurusu dilekçe örneği

Boşanma davalarında cevap dilekçesine neler yazılabilir?

Eşinizden ayrılmaya yeni karar verdiyseniz bu durum ile ilgili seçenekler için boşanma dilekçesi örneği sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfamız üzerinden nasıl ilerlemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

DİKKAT!  Bilanço ve gelir tablosu örneği excel

Herhangi bir dava da ihtiyaç duyulabilecek boşanma davası cevap dilekçesi örneği word formatlı indirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir