DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Abonelik işlemleri / D SMART İptal Dilekçesi Örneği

D SMART İptal Dilekçesi Örneği

Aralık 25, 2019 3 19.091

Aydan VATANSEVER :
Hayırlı işleriniz olsun inşallah. Çok severek kullanmakta olduğum d smart aboneliğimi maddi sıkıntılar nedeniyle kapattırmak istiyorum. Bununla ilgili D smart abonelik iptali dilekçe örneği word formatında gönderebilir misiniz?

Sayın Aydan VATAN SEVER ;
İnşallah yakın zaman içerisinde maddi durumunda düzelmeler olur. Hemen sana D smart iptal dilekçesini gönderiyorum. Daha sonra word formatında da hazırlayıp sayfanın en altına ekleyeceğim. Oradan indirebilirsin.

D SMART üyelik iptal dilekçesi

Öncelikle bilgisayarında microsoft office yazılımları bulunmayan kişiler için resim formatında bir örnek paylaşıyorum. Bunu dilerseniz kendi el yazınızla da baştan aşağı yazabilirsiniz.

Aşağıda yer alan d smart kapatma dilekçesi örneğine bakarak kendinize uygun bir şekilde yazabilirsiniz. Bu dilekçenin yanına ek olarak mutlaka nüfus cüzdanınızın fotokopisini götürmelisiniz.

D SMART İptal Dilekçesi
D SMART İptal Dilekçesi

Form’da isim yazan her bölüme abonelik kimin adınaysa onun ismi yazılmalıdır.Hatta ona ait irtibat kurulabilecek bir cep telefon numarası mutlaka bulunmalıdır. İçeriğinde eksiklikler bulunan dilekçeler kabul edilmez.Son olarak aşağıdaki word formatından da indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

D SMART internet müşteri hizmetleri telefon numarası 444

Abonelik iptalleri ve aynı zamanda yaşadığınız herhangi bir problemle ilgili d smart müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin telefon numarası 0850 266 00 00 şeklindedir.

DİKKAT!  Veli toplantı davetiyesi örneği

İptal işlemleri bayilerden de yapılabilirken Dsmart genel müdürlüğüne de gönderilerek yapılabilir. İşte tam bu noktada müşteri hizmetleri devreye giriyor. İletişime geçtiğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla yapacağınız tüm işlemler adım adım sizlere aktarılıyor. Bu sayede iptal işlemi sırasında yeni istenen bilgiler var ise anında öğrenip, ona göre işlem yapabilirsiniz.

D SMART şikayet hattı

Zaman zaman garip numaralardan, bazı abonelik bayiilerinden d smart’ın ismi kullanılarak bazı paketler hakkında yalan yanlış bilgiler vererek kandırmaya çalışabilirler. Böyle bir durumu anladığınızda mutlaka D SMART şikayet hattı ile iletişime geçerek bilgi verin. Şikayet hattına 0850 266 0 266 numarasından ulaşabilirsiniz.

Benim önerim D SMART genel müdürlüğü aramaları dışındaki diğer bayii vs gibi iletişime geçen kişilere itibar etmeyin. Eğer bayiilerde işlem yapacaksanız bulunduğunuz il içerisinde bulunan D SMART şubelerini kullanabilirsiniz. Bunun dışında faks, telefon ile görüşme, mail ve evrak gönderim işlemlerinizi genel müdürlük üzerinden yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

DİKKAT!  Yetim aylığı başvuru dilekçe örneği

D SMART GO Nedir?

Televizyon, bilgisayar ve telefon gibi teknolojik aletler aracılığı ile film, canlı tv, dizi ve belgesel izleyebileceğiniz çok profesyonel bir platformdur. İnternet üzerinden sizlere hizmet vermektedir.

D SMART GO nasıl çalıştırılır?
Kullanımı oldukça basittir. Televizyonunuz ile bağlantı kurmak için; internet hizmeti aldığınız modem ile D SMART uydu alıcısını ethernet kablosu aracılığı ile birbirine bağlayıp, daha sonra kumandadan GO tuşuna basmanız yeterlidir. Anında canlı tv, film ve dizilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Evinizde eğer turknet internet kullanıyorsanız ve problemler yaşıyorsanız, Turknet iptal dilekçesi örneğini bir inceleyebilirsiniz.

D smart abonelik iptali dilekçe örneği word formatına dönüştürdük ve siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz.

( 3 ) Değerlendirme
  1. Maddi sıkıntılardan dolayı kapatmak istediğimi söylediğimde hiç sorun çıkarmadılar D-Smart ailesine bu konuda gerçekten çok teşekkürlerimi sunarım. Sizin de hakkınızı yemeyim ama göndermiş olduğunuz d smart iptal dilekçesi örneği sayesinde sadece kimlik fotokopimi eklemem yeterli oldu. Bundan sonra hangi kurum ile ilgili dilekçe ihtiyacım olursa olsun ilk size soracağım

  2. İŞLERİMİN BOZULDUGUNDAN DOLAYI ÖDEME SİKİNTİSINDAN DOLAYI YAYIN VE İNTERNET İŞLEMİNİN DURDURULMAASIN VE KAPATILMASINI BİLHASSA RİCA EDECEYİM ÖDEYEMEYECEYİM İÇİN BENİ BU DURUMDAN KURTARMANIZI RİCA EDİYORUM BİLGİ VERMENİZİ RİCA EDİYORUM SAAYGILARIMLA

  3. Merhaba yatılı çalıştığım için dsmart aboneliğimi iptal etmek istiyorum bu güne kadar vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür ederim. Makbuliye Arslan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.