DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Excel Tabloları / Detaylı hesap planı örneği excel

Detaylı hesap planı örneği excel

Şubat 16, 2020 0 13.847

Müge BOZ :
Merhabalar, yakın zamanda hizmet sektöründe çalışan bir firmanın muhasebe bölümünde işe başladım. Bilmediğim bir çok konu olduğu için yavaş yavaş her şeye hakim olmaya çalışıyorum. Çalışmaya başladıktan sonra sürekli bir araştırma haline geçtim. Şimdi de hizmet işletmesi için bir hesap planına ihtiyacım var. Galiba bu tablonun içerisinde muhasebe kodları ile ilgili bilgiler yer alıyormuş. Bu durum hakkında yardımcı olup bana detaylı hesap planı örneği excel formatında verebilir misiniz? Standart herkesin kullanabileceği bir şablonun olması benim için yeterli olacaktır.

Sayın Müge BOZ ;
Sanırım sizlere hizmet işletmesi için kullanılabilecek standart olan detaylı bir hesap planı paylaşmam yeterli olacaktır. Bu listede neredeyse ihtiyacın olabilecek her kod yer alıyor. Ayrıca bununla birlikte sağ kutucuğunda borç, alacak toplam ve kalanını yazabileceğiniz sütunlar da var bu sayede daha düzenli listeler tutabilirsiniz..

DİKKAT!  Durumumu anlatan dilekçe örneği

Hizmet işletmesi hesap planı örneği

Hizmet işletmesi için detaylı bir hesap planını paylaşmadan önce bu tablonun içerisinde ne tür hesapların olabileceği ile ilgili bir kaç örnek de yazmak istiyorum. Aslında bu sayede belgeyi indirmeden içerisinde neler olabileceğini hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Hizmet sektöründe çalışma hayatına devam eden bir şirketin kullanabileceği detaylı hesap planı örneği excel ile hazırlanmış halini buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir