DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Abonelik işlemleri / Digiturk iptal dilekçesi örneği

Digiturk iptal dilekçesi örneği

Aralık 26, 2019 1 29.073

Murat SAĞDIÇ :
Hocam Merhaba; bir süredir kullanmakta olduğum digiturk hesabımı benim için gereksiz olduğunu düşündüğümden kapattırmayı düşünüyorum. Bununla alakalı bir problem yaşar mıyım? Kapattırmam için neler gereklidir? nasıl yapabilirim? Zahmet olmazsa digitürk iptal dilekçe örneği verebilir misiniz?

Hoşgeldin Murat SAĞDIÇ ;
Kapattırırken seni etkileyecek bazı ücret cezai işlemler olabilir hepsini anlatacağım. Birde standart bir lig tv iptal etme dilekçe örneği gönderiyorum.

Digitürk üyelik iptali dilekçesi

Aşağıdaki dilekçeye benzer bir dilekçe kullanmanız halinde lig tv iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu örnek bir dilekçedir. Kendinize göre tekrar düzenlemeler yapmanız gereklidir.

Üyelik iptali için ilk önce bir sonraki başlıkta telefon numaralarını vermiş olduğumuz digiturk müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneririz. Çünkü üyelikler taahhütlü olduğu için hiç beklemediğiniz tutarlar faturalandırılacaktır. Daha önce kampanyadan yararlanıp ödediğiniz düşük faturaların farkları üyelik iptal etme işleminizin sonucunda sonraki faturanızda yansıtılacaktır.

Digiturk iptal işlemi için bir dilekçe ile birlikte kimlik arkalı önlü fotokopisini vermeniz yeterlidir. Bir de dilekçede yer alan diğer bilgilerin dışında mutlaka neden dolayı iptal ettirmek istediğinizi bildirmelisiniz. Çünkü müşteri memnuniyeti Digitürk için oldukça önemlidir.

DİKKAT!  D SMART İptal Dilekçesi Örneği
digiturk iptal dilekçesi örneği

Digitürk iptal dilekçesi fax numarası

Dilekçe ve kimlik fotokopinizi hazırlandıktan sonra (0212) 473 99 99 fax numarasına gönderme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında yetkili digiturk bayii’lerine dilekçenizi elden de verebilirsiniz. Üçüncü ve son seçenek olarak da iptal bilgilerinizi posta yoluyla Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi merkezine gönderebilirsiniz.

İptal işlemleri telefonda sadece konuşma ile ne yazık ki yapılmamaktadır. Mutlaka yazılı olarak yapılmalıdır. Son olarak DİGİTURK BEİN MEDİA GROUP MÜDÜRLÜĞÜNE yazabileceğiniz word formatlı dilekçe aşağıdaki gibidir.

Digitürk müşteri hizmetleri direk bağlanma

Herhangi bir dilekçe hazırlamadan önce mutlaka Digitürk (bein sports) müşteri hizmetleri ile görüşmenizi öneriyoruz. Profesyonel çağrı merkezi ekibi sayesinde yaşadığınız herhangi bir sorunu kolayca çözüme ulaştıracaklardır.

Hiç bir şekilde ikna olmadıysanız yine de üyeliğinizi iptal ettirecekseniz eğer (0212) 473 73 73 numaralı telefon numarasını kullanarak digitürk müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Aslında Digiturk’ün isim hakları Bein Sports olarak değiştirilmiştir. Ancak ağız alışkanlığından dolayı halen daha eski ismi kullanılmaktadır. Bazı aramalarda sadece Bein sports ibaresi görebilirsiniz.

DİKKAT!  Veli toplantı davetiyesi örneği

Digitürk play üyelik iptali

Arkadaşlar ne yazık ki süper lig paketlerinde üyelik iptal seçeneği bulunmamaktadır. Zaten paketleri internet üzerinden alırken genelde nakit olarak peşin alınmaktadır. Bu nedenle ücret iadesi gibi durumlar söz konusu değildir.

Digiturk Play Nedir?
Bilmeyen arkadaşlarımız için kısaca açıklıyorum. Digiturk’ün internet üzerinden izlenilen platformudur. Buradaki üyeliğiniz sayesinde tablet, bilgisayar, telefon yada yeni nesil televizyonlardan internet yardımıyla kullanım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden izlendiği için donmalar olur mu?
Digiturk play sizin internet hızınıza göre görüntü kalitesini ayarladığı için genelde çok takılmalar olmaz. Ancak internet hızınız çok aşırı yavaş ise ne yazık ki bu sizinle alakalı bir durum olduğundan takılmalar olacaktır.

Evde sabit telefonunuz var ve kullanmıyorsanız eğer dilerseniz Türk Telekom Sabit Telefon İptal Dilekçe Örneği ile iptal işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizin tüm futbol maçlarının izlendiği lig tv yeni adıyla bein sports olan digitürk iptal dilekçesi örneği formu word formatıyla bu sayfada

( 1 ) Değerlendirme
  1. Halen daha kapattırmak için fırsat bulamadım. Yazıyı elle yazdım fakat halen daha götürebilecek zamanı bulamadım. Çok yoğun çalıştığımdan dolayı hiç fırsatım olmuyor. Daha yeni digitürk müşteri temsilcisi numarasını arayarak kendilerine durumu anlattım. Artık yarın bu işi çözerim diye tahmin ediyorum. Gerekirse çalıştığım yerden izin alarak bunu yarın çözeceğim. İnşallah bu sefer halledebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir