DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Genel / Sağlık bakanlığı eş durumu tayin dilekçesi örneği

Sağlık bakanlığı eş durumu tayin dilekçesi örneği

Nisan 6, 2020 1 14.867

Ayfer TOKATLI :
Merhabalar, bir şehrin merkezindeki hastanede hemşire olarak görev yapmaktayım. Bu yaz Allah nasip ederse çok sevdiğim bir bey ile evleneceğim. Kendisi İzmir’de oturuyor. İzmir’ eş durumundan dolayı tayin talebinde bulunacağım. Arkadaşlarım bana sağlık bakanlığının web sitesinden bu belgeyi kolaylıkla bulacağımı söylediler. Ancak bilgisayar konusunda çok iyi olmadığım için sanırım bulamadım. Bana sağlık bakanlığı eş durumu tayin dilekçesi örneğini gönderebilir misiniz siz de var ise? Sanırım mazeret tayin formu gibi bir şey doldurmam gerekiyor.

Sayın Ayfer TOKATLI ;
Ben de sağlık bakanlığının sitesine girip baktım. Aslında oldukça kolay bir bölümden indirebildim. Sayfanın en altına excel formatındaki bu belgeyi dahil ediyorum. Dilerseniz çıktı alıp el ile, dilerseniz de bilgisayar ortamında microsoft office yardımı ile doldurma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısaca bu formda hangi bilgilerin istendiğini ve nasıl doldurmanız gerektiğini yazacağım.

DİKKAT!  Araştırma Görevlisi Kadrosu Başvuru Dilekçe Örneği

Eş durumundan nakil tayin talebinde bulunulurken bilinmesi gereken önemli noktalar.

DİKKAT!  Tedaş zarar tazmini dilekçe örneği

Sağlık bakanlığı eş durumu tayin dilekçe örneği üzerinde yukarıda yer alan bilgileri tam ve eksiksiz bir biçimde doldurmalısınız. Son olarak forma kendi ıslak imzanızı atmanız da yeterli olacaktır.

Özellikle bir memur çalışan evlendikten sonra memleketlerine dönmek istiyor. Bu yazıda da Sağlık bakanlığı eş durumu tayin dilekçesi örneği formu sizlerle

( 1 ) Değerlendirme
  1. Merabalar insaat ta beden işçisi olarak calıyorum sgk hizmet dökümünü baktığımda son iki ayın sgk Baska bir sirket adında yatırılıyor ne yapmalıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir