DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Zimmet teslim tutanakları / Evrak teslim tutanağı örneği

Evrak teslim tutanağı örneği

Şubat 4, 2020 0 28.695

Meltem Hale DEĞİRMENCİOĞLU :
Merhabalar, yakın zaman önce serbest muhasebeci mali müşavir yanında stajer olarak işe başladım. Şu anda ofiste bulunan herkes sahada olduğundan dolayı kendilerinden destek alamıyorum. Bana hızlı bir şekilde evrak teslim tutanağı örneği gerekiyor, bulabilir misiniz? Bir kaç kişiye önemli belgeler teslim etmem gerekiyor. Ancak bunları öyle direkt veremem . Bu nedenle kesinlikle bir yazı imzalatmam gerekiyor.

Meltem Hale DEĞİRMENCİOĞLU Merhaba;
Bu durum için çok paniğe kapılmana gerek yok. Belgelerin teslimi ve detayını yazarak imzalatman yeterli olacaktır. Ben sorun yaşamaman adına muhasebede kullanabileceğin bir evrak teslim tutanağı paylaşıyorum. Word formatındaki yazıyı sayfanın en altından indirebilirsin.

Bir evrak teslim tutanağı imzalatmak neden bu kadar önemlidir?
Aslında sadece evrak da değil herhangi bir ürün teslimi yaparken, teslim ettiğinize dair bir belge imzalatmanız çok önemlidir. Kişi bunları sizden alıp daha sonra almadığını söyleyebilir. Teslim ettiğiniz kişi çok güvendiğiniz bir kimse olsa dahi, aldığı ürünü eksik veya arızalı aldığını söyleyebilir. Böyle bir durumda direkt olarak siz zor durumda kalabilirsiniz.

DİKKAT!  Engelli talep dilekçesi örneği

Paylaşmış olduğumuz tutanak ile ne tarz evraklar teslim edilebilir?
Aslında bir çok evrak bunun için kullanılabilir. Ancak örnek olması açısından aşağıda bazılarının isimlerini dahil ettik. Word formatında olmasından dolayı kolayca üzerinde değişiklik yapaabilir ve kendinize uygun maddeleri dahil edebilirsiniz.

Gibi unsurların teslimi sırasında bu tutanak örneği kullanılabilir.

Bir evrak teslim tutanağı hazırlarken nelere dikkat edilmelidir?

Hayatımızın hemen hemen her alanında bir ürün teslimi yapmamız gerekebilir. Bunlar için ihtiyacınız olan evrak teslim tutanağı örneğine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir