DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Tutanak Örnekleri / Fen bilimleri zümre toplantı tutanağı

Fen bilimleri zümre toplantı tutanağı

Şubat 18, 2020 0 3.231

Yağmur TAKTAŞ ;
Merhabalar, bir ortaokulda sözleşmeli olarak fen bilgisi öğretmeni kategorisinde çalışmaktayım. Yakın zaman içerisinde okulumuz bünyesinde planlanan bir fen bilimleri zümre toplantısı olacak. Bu toplantı için kullanabileceğimiz bir tutanağa ihtiyacımız var. Ne tür konuların yazılı olması gerektiği hakkında da bir fikrim yok. Hatta bu benim görevli olduğum ilk toplantı olacak. Bana fen bilimleri zümre toplantı tutanağı örneği gönderebilir misiniz? Özellikle doldurulmuş olması bizim işlerimizi çok kolaylaştıracaktır.

Merhabalar Yağmur TAKTAŞ Hocam;
Özellikle fen bilimleri alanında çalışan öğretmenlerimizin sorumlulukları diğerlerine göre oldukça fazla. Bu nedenle sizlerin bu tür çalışmalarda daha önemli konuşacağınız maddeler bulunmaktadır. Çok sayıda konu bulunduğundan fen bilimleri zümre toplantı tutanağına yazabileceğiniz bir hayli konu çıkıyor. Gerek laboratuvar gerekse de deney malzemeleri kullanımı gibi bir çok önemli konuda durum değerlendirmesi tartışılmalıdır.

DİKKAT!  Durumumu anlatan dilekçe örneği

Ne tür durumlar fen bilimleri zümre toplantısında tartışılabilir?
Aşağıda yer alan örnek maddeler bu kategoride konuşulabilecek konulardır

DİKKAT!  Okul müdürlüğüne dilekçe örneği

Yukarıda yer alan maddeler fen bilimleri zümre toplantı tutanağına yazılabileceğini düşündüğümüz örnek maddelerdir.

Ortaokulda gerçekleşecek olan bir fen bilimleri zümre toplantısına özgü nitelikler taşıyan word formatında kolay düzenlenebilir bir toplantı tutanağı örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir