DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Excel Tabloları / Gayrimenkul ekspertiz raporu örneği excel

Gayrimenkul ekspertiz raporu örneği excel

Şubat 25, 2020 0 7.211

Gülçin ERGÜL :
Hocam Merhabalar, yakın zaman içerisinde ailem ile birlikte emlak işlerine girdik. Konut, arsa, tarla ve fabrika gibi ürünler ile ilgili görüşmeler yaptığımız müşterilerimiz bizlerden bu gayrimenkuller için ekspertiz raporu istiyorlar. Açıkçası biz de henüz bu işlere yeni başladığımızdan konu ile ilgili çok bilgimiz yok. Google üzerinden biraz araştırma yaptım. Ancak gayrimenkul ekspertiz raporu örneği excel formatı diye arattığımda, çok saçma sonuçlar çıkıyor. Hiç biri bizim düzenleyip kullanabileceğimiz bir biçimde değil. İstediğimiz gibi tasarıma sahip olanlar ise , pdf döküman formatında hazırlanmış. Yardımcı olabilir misiniz?

Sayın Gülçin ERGÜL ;
Sizlerle iş yapmak isteyen müşterilerin, alacakları gayrimenkul ile bazı bilgileri sahip olmaları gerekmektedir. Bu durumu en güzel sağlayan belge de gayrimenkul ekspertiz raporudur. Hazırlayacağınız güzel bir rapor sayesinde, alıcıya bu yatırımın ne kadar sağlıklı olacağını kanıtlayabilirsiniz. Piyasada parası olup da bu şekilde yatırım yapmak isteyen çok fazla insan var. Bu nedenle gayrimenkul ekspertiz raporu örneğinin önemi çok büyüktür.

DİKKAT!  Okul öncesi gelişim gözlem formu örneği

Gayrimenkul ekspertiz raporunda hangi bilgiler mutlaka bulunmalıdır?

DİKKAT!  Yevmiye defteri örneği excel

Aşağıdaki gibi bir excel formatında değerlendirme raporu kullanabilirsiniz. Excel olduğundan dolayı istediğiniz takdirde bazı bölümleri çıkarabilir ve bazı bölümleri ekleyebilirsiniz.

Emlakçı olarak da kullanabileceğiniz ilgili konut, arsa ve fabrikaların gayrimenkul ekspertiz raporu örneği excel formatında bu yazı üzerindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir