DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / İş Kanunu / Görev iş tanımı formu örneği

Görev iş tanımı formu örneği

Ocak 2, 2020 1 13.387

İsmini vermek istemeyen bir kaç kişi bugün görev iş tanımı formu örneği talebinde bulundular. Direk yazı olarak buraya yapıştırdım. Bunu bir şablon olarak kullanıp çalıştığınız iş koluna göre uyarlayabilirsiniz.

Aşağıdaki örnekte bir ekip şefinin görev tanımı yer almaktadır. Tanzim teşhir elemanı ve marketing sektöründe bir ekip şefi ne iş yapar nasıl yapar görevleri nelerdir tamamı yer almaktadır. Sayfanın en alt bölümünde de görev iş tanımı formu örneği word formatında indirebilirsiniz. Word olarak düzenlediğimiz için üzerinde istediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Ekip Şefi Görev Tanımı

Unvanı                   : Ekip Şefi
Birimi                     : …………….. Şirket Müdürlüğü
Amiri                      : Proje Yöneticisi
Astları                     : Merchandiser/Mobil Merchandiser

İŞİN ÖZETİ

İş vereni olan …………….. tarafından görevlendirildiği projedeki Merchandising idari ve operasyonel faaliyetlerinin aksamadan yürütülmesi,

Personelin tanıtım ve sunum şekilleri ve yöntemleri, kıyafetleri, ayırt edici kimlik kartları, çalışma saatleri, fazla mesaileri, hafta tatilleri, yıllık izinleri, mazeret izinleri, performansları ve diğer özlük hakları ve bunların nasıl kullanılacağı bizzat şirketimiz …………….. tarafından belirlenir. Bu konularda mağazalar ya da tanıtımı yapılan firma herhangi bir nedenle …………….. çalışanına talimat veremez ve her ne ad altında olursa olsun (prim, ikramiye, ücret vs) ödeme yapamaz. İşbu belge kapsamında mağazalarda görevlendirilen Tanıtım Elemanı, tamamı ile şirketimizin sevk ve idaresi altındadır. Bu personelin ücret ve diğer özlük hakları şirketimiz tarafından ödenir ve yerine getirilir.

Yöneticinin Görevleri

DİKKAT!  Deneme süresi iş akdi feshi dilekçesi

Görev iş tanımı formu örneğini word formatında sizlere sunuyoruz. Bu örneği dilediğiniz gibi düzenleyip kullanabilirsiniz.

( 1 ) Değerlendirme
  1. Bir çok sitede görev tanımı formu gördüm. Ancak hiçbiri word formatında değildi. Farkında değiller ama biz o şekilde kullanamıyoruz. Paylaştığınız bu format benim için çok uygun oldu. Hatta nasıl denk geldi bilmiyorum ama aynı sektördeki bir çalışan için imzalatacağım.Sadece çalışmakta olduğum şirket ile uyumlu olmayan bir kaç madde görünüyor. Bunları da düzenleyip personele imzalattım. Eğer iş tanımı formu örneği word şablonu olarak ihtiyacı olan varsa rahatlıkla düzenleme yapıp kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir