DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Excel Tabloları / Haftalık faaliyet raporu örneği excel

Haftalık faaliyet raporu örneği excel

Şubat 5, 2020 0 2.781

Tayfun UYSAL :
Merhabalar, öğretmen olarak kamu personeli seçme sınavı ile yeni atama işlemim gerçekleşti. İlk göreve başladığımız 1 yıl boyunca sürekli olarak her hafta bir rapor hazırlamamız gerekiyormuş. Bu konu hakkında hiçbir bilgim yoktu. Şimdi konumuza gelecek olursak problem şu, aslında internet üzerinde bir kaç form buldum. Ancak hepsi boş bir formdu. Benim için daha önce birileri tarafından doldurulmuş bir belge olsa daha iyi olur. En azından bakarak, kendime göre düzenlemeler yapabilirim. Acaba aday öğretmen haftalık faaliyet raporu doldurulmuş örneği excel formatında bulabilir miyiz?

Sayın Tayfun UYSAL ;
Daha önce bu konu ile ilgili bir sınıf öğretmeni kardeşimiz excel formatında bir belge hazırlamıştı. Ben de senin için sayfanın en altına ekliyorum. Bunun dışında faaliyet raporuna yazılabilecek örnek konuları da öncesinde değerlendireceğiz.

DİKKAT!  Hastane risk analizi örneği excel

Haftalık faaliyet raporu nedir? Neden? ne kadar süre doldurulur?
Herhangi bir devlet okulunda öğretmen atandığında ilk yıl boyunca eğitim alır ve bu süreçte haftalık faaliyet raporu örneğini doldurması gerekir. Bu süreç öğretmenlerin adaylık kaldırma sınavını geçmesi sonucu sonlanmaktadır.

Her öğretmen ilk atandığı zaman bir danışman öğretmen tarafından yönlendirilmektedir. Problem yaşadığında yada kafasına takılan bir konu olduğunda kendisinden kolayca bilgi alabilmektedir.

Haftalık faaliyet raporuna hangi bilgiler yazılmaktadır?

Aday bir öğretmenin haftalık doldurulmuş örneği excel formatında paylaşılmaktadır. Aynı zamanda nasıl doldurulması gerektiği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.