DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Tutanak Örnekleri / İlçe zümre başkanları toplantı tutanağı

İlçe zümre başkanları toplantı tutanağı

Şubat 14, 2020 0 2.068

Hediye ARSLAN :
Merhabalar, yakın zaman içerisinde ilçe ile alakalı okulların zümre başkanları ile toplantı yapmayı planlıyoruz. Ben de bu konularda çok tecrübeli değilim. Ancak görev bana verildi. Gerekli araştırmaları yapmaya çalışıyorum. Özellikle word formatında olan bir ilçe zümre başkanları toplantı tutanağı gerçekten şu anda çok işime yarar. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bir de bu tarz toplantılarda tam olarak hangi konularda görüşmeler yapılıyor? En azından kısaca bilgi verirseniz ben de bilgi sahibi olabilirim.

Hediye ARSLAN Merhaba ;
Daha önce gerçekleştirilmiş olan bir ilçe zümre başkanlığı tutanağı elimde bulunuyor. Ancak bendeki 4.sınıflar için yapılmış olanıdır. Maddeleri inceleyerek kendi tartışacağınız konuları ekleyebilir ve içeriği düzenleyebilirsiniz. Zaten word formatında olması size kolay bir düzenleme imkanı sağlayacaktır. Sayfanın en alt bölümünde yer alan linke dahil ediyoruz.

DİKKAT!  Fen bilimleri zümre toplantı tutanağı

İlçe zümre başkanları görüşmeleri genelde her okuldan belirli kişilerin katılması sonucu yapılır. Bu sayede yaşanılan genel problemler tartışılır ve nasıl ilerleyecekleri hakkında ortak önerilerde bulunur. Gerektiğinde de öğrencilerin yararına olabilecek durumlar masaya yatırılabilir.

Aşağıda da zümre başkanları toplantısında olabilecek gündem maddelerinin bazıları listelenmiştir

Belirli aralıkla gerçekleşmesi gereken ilçe zümre başkanları toplantı tutanağı örneğini burada bulabilir ve ne tarz konuların tartışıldığını öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.