DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Abonelik işlemleri / Türk telekom altyapı başvurusu dilekçesi

Türk telekom altyapı başvurusu dilekçesi

Temmuz 3, 2020 1 11.885

Yeşim ÖZKAN ;
Hocam Merhaba, ailecek yeni yapılan bir apartmandan daire satın aldık. Ancak apartman yeni yapıldığından internet alt yapısı henüz sağlanmamış. Bir sosyal medya fenomeni olduğum için mutlaka kısa süre içerisinde internet bağlantısı işini halletmem gerekiyor. Aksi takdirde maddi anlamda yüksek miktar kaybım olacak. Bu nedenle apartmana yeni taşınan sakinlerle görüştük ve ortak bir kararla imza toplayıp alt yapı işlemlerini hızlandırmak istiyoruz. Sizin Turk telekom alt yapı talebi hakkında bir öneriniz var mıdır? Bir de ortak olarak imzaları atabileceğimiz imza toplama dilekçe örneği var mıdır? Son olarak farklı bir internet firmasına başvursak daha hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilir miyiz?

Yeşim ÖZKAN Merhaba;
Durumunuz hakkında çok doğru bir tespit yapmışsınız. Çok sayıda insanın imzası ile birlikte daha hızlı bir aksiyon alınacaktır. Bu arada ülkemizde genellikle diğer internet hizmeti veren firmalar da Türk Telekom altyapısını kullanmaktadır. Bu nedenle en hızlı çözüme ulaşmak istiyorsanız mutlaka TTNET’e yoğunlaşmanızı öneririm. Zaten iletişim kurduğunuz internet firmalarının tamamı sizlere alt yapı hizmetlerinin olmadığını söyleyecektir.

DİKKAT!  Tazminat tensip zaptı hazırlandı ne demek

İmza Toplama Dilekçesi Örneği

Toplu imza dilekçesi örneğinde dikkat edilmesi gerekenler

+İsimsiz imza bulunmamalıdır : Toplu imzalarla hazırlanan dilekçe örneğinde yapılan en büyük hata, herhangi bir kişisel bilgi yazmadan direkt imza atmaktır. Bu şekilde toplanan imzaların hiçbir geçerliliği yoktur. Mutlaka ad soyad ve tc gibi bilgilerin yanına imzalar atılmalıdır.

+Dilekçe kesinlikle çoğul yapıda olmalıdır : Ekler kesinlikle ben sen şeklinde değil biz siz şeklinde olmalıdır. Apartmanın tamamı ile ilgili bir yazı yazıldığından ve herkesin imzası bulunduğundan bu şekilde bir yöntem izlenmelidir.

+Sebep : Hangi sebepten dolayı internet ihtiyacınız olduğunu belirtmelisiniz. Apartmanın yeni olduğunu ve bu sebepten dolayı henüz altyapının hazırlanmadığı yazılmalıdır. Gelecek saha ekipleri de bu duruma göre ekipmanlar getirecektir.

DİKKAT!  D SMART İptal Dilekçesi Örneği

+Adres ve iletişim bilgileri : İmza toplama dilekçesi örneği üzerinde mutlaka sizlerle iletişim kurulabilmesi için adres ve telefon bilgileri bulunmalıdır. Sadece bir kaç kişinin telefon bilgisi bulunması yeterlidir. Herkesin telefon numarasının bulunmasına gerek yoktur.

Yeni apartmanlarda genellikle internet bulunmaz. Bu nedenle süreci hızlandırmak için Türk telekom internet altyapı imza toplama dilekçesi örneği kullanılabilir.

( 1 ) Değerlendirme
  1. Ben Zeliha Afyonkarahisar merkezde oturuyorum binamız 5yillk altyapısı olmadığı için internet bağlamıyor lütfen sorunu çözün ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir