DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Tutanak Örneği / İngilizce zümre toplantı tutanağı

İngilizce zümre toplantı tutanağı

Şubat 27, 2020 0 2.998

Bilge MALCIOĞLU :
Merhabalar, yakın zaman içerisinde okulumuzda ingilizce ile ilgili bir zümre toplantısı yapma gibi bir planımız var. Aslında daha önce yapılmış zümre toplantıları olmuş. Ancak şablonu öğretmenlerimizden biri yanlışlıkla silmiş. Örnek maddeleri ve önemli konuları atlamamamız için güzel bir şablon ihtiyacımız var. Normal bir İngilizce zümre toplantı tutanağı ekleyebilir misiniz?

Sayın Bilge MALCIOĞLU ;
Günümüz çalışma hayatında İngilizcenin önemi gerçekten çok büyüktür. Bu nedenle dil bilimini geliştirebilmek için mutlaka sürekli çeşitli toplantılar yapmak, gençlerin eğitimine büyük katkı sağlayacaktır. Son 10 yılı incelediğimizde ciddi derecede, mezun olan kişilerin yabancı dil bilgisine önem verdiğini gözlemliyoruz. Zaten günümüzde de kaliteli bir iş bulabilmek için mutlaka iyi derecede İngilizce bilmek gerekiyor. Neyse çok da fazla uzatmadan bir kaç detay daha yazıp sayfanın en altına İngilizce zümre toplantı tutanağı örneğini dahil ediyorum.

DİKKAT!  İşe giriş evrakları

İngilizce zümre toplantısı için bazı gündem önerileri

Bir çok ortaokulda daha önce kullanılmış bir şablon olan ingilizce zümre toplantı tutanağı örneğini burada bulabilir ve nasıl hazırlanacağını öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir