DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Dava Dilekçesi Örneği / Karşılıksız çek istinaf dilekçe örneği

Karşılıksız çek istinaf dilekçe örneği

Ocak 5, 2020 0 5.190

Muhammed Cüneyt BAYRAKTAR :
Merhabalar, bizim karşılıksız çekler ile ilgili bazı sorunlarımız var. Daha önce düzenlediğimiz çekler ile ilgili hiç bir problem yaşamamışken, son ayarladığımız çekin karşılıksız olduğu söylenmiş. Bununla ilgili de şu anda dava sürecindeyiz. Zahmet olmazsa bölge idare mahkemesi karşılıksız çek istinaf dilekçesi örneği verebilir misiniz?

Merhaba Muhammed Cüneyt BAYRAKTAR ;
Ne yazık ki günümüzde yaşanan krizler ile bu tür durumların sıklıkları çok artmaya başladı. Umarım konunun sizinle ilgili olan kısmı kısa süre içerisinde çözüme kavuşur. Örnek olarak karşılıksız çek istinaf dilekçesi paylaşıyorum. Ancak bu sonuç olarak örnek teşkil eden bir yazıdır. Kendi dilekçe örneğinizi, kendi durumunuza göre yazdırmalı yada yazmalısınız.

Karşılıksız çek istinaf dilekçesinde mutlaka bulunması gereken bilgiler

Bazen hayatımızın hiç beklenmedik bölümünde, hiç beklenmedik şekilde kendimizi bir anda dava’nın içerisinde bulabiliriz. Böyle durumlarda imdadımıza yazılı belge olarak dilekçe örnekleri gelmektedir. Bizimde kategorilerimiz arasında yer alan dava dilekçesi örneği, hemen hemen her konuda davalarda dilekçe örneği barındırmaktadır. Bunları kendi ihtiyaçlarınıza göre revize edebilirsiniz.

DİKKAT!  Kişisel verilerin korunması muvafakatname örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir