DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Tutanak Örnekleri / Matematik zümre toplantı tutanağı

Matematik zümre toplantı tutanağı

Ocak 11, 2020 0 3.096

Ayşe Begüm ONBAŞI :
Hocam Merhabalar, ben bir devlet okulunda ortaokul matematik öğretmeni olarak görev almaktayım. Matematik öğretmenleri ile birlikte bir zümre toplantısı düzenlemeyi planlıyoruz. Konuları tartışabileceğimiz, not alabileceğimiz bir evrak olmalıdır. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Yani aslında standart bir matematik zümre toplantı tutanağı göndermeniz benim açımdan yeterli olacaktır.

Merhaba Ayşe Begüm ONBAŞI ;
Öncelikle Dilekçe Hocası sitesi olarak sana hoş geldin diyorum. Bu toplantılar okullardaki matematiğin kaderi için çok önemlidir. Tutanaklarda aslında verilecek eğitim kalitesi belirlenecek de diyebiliriz. Ben çok fazla da lafı uzatmadan sana matematik zümre toplantı tutanağı örneğini gönderiyorum, sayfanın altından indirebilirsin.

Matematik zümresi etkinlikleri

Zaman zaman öğrencileri eğlendirebilmek ve matematiği sevdirebilmek adına okullarda matematik zümresinin düzenlemiş olduğu çeşitli etkinlikler bulunmaktadır. Şimdi de bunlardan bazılarını maddeler halinde paylaşacağız.

DİKKAT!  Mazeret sınavı dilekçe örneği

Matematik zümresinde tartışılabilecek konular ve tutanak örneği

Zümreler aslında dönemlik ve yıllık yapılacak planları içerir. Bunlar matematik dersinin öğrenimi etkilediği için çok önemlidir. İşte tartışılabilecek konulardan bazıları aşağıdaki gibidir:

DİKKAT!  Muhtasar ve prim hizmet beyannamesi örneği excel

Aşağıdaki linklerden word formatında matematik zümre tutanağı örneğini indirebilirsiniz

Sitemizde çok sayıda tutanak örneği bulunmaktadır. Bunları ilgili kategoriden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir