DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Abonelik işlemleri / Millenicom iptal dilekçesi

Millenicom iptal dilekçesi

Şubat 1, 2020 1 9.597

Kemal KÖROĞLU :
Millenicom firmasından internet hizmeti almaktayım. Ancak bir süredir bağlantı hızım ile ilgili problemler yaşıyorum. Çok kez müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen ne yazık ki alt yapımdan kaynaklandığını söyledir ve çözüme ulaştırılamadı.Taahhütsüz bir pakette kullanmam sebebiyle aboneliğimi kapattırmak istiyorum. Konu ile ilgili millenicom iptal dilekçesi örneği paylaşımı yapabilir misiniz?

Sayın Kemal KÖROĞLU ;
Aslında bu firma ile ilgili sosyal medyada oldukça olumlu yorumlar görmüştüm. Müşteri hizmetlerinin ne kadar kaliteli olduğundan bahsediliyordu. Ben gerekli yazıyı paylaşacağım. Sen yine de bence son bir kez daha müşteri hizmetlerini arayarak görüş. Sayfanın en altından word formatında örnek yazıyı indirebilirsiniz. Ancak bu belgeyi kendi el yazınızla yazmanız gerekmektedir.

Şimdi de sırasıyla Millenicom firması hakkında sık sorulan soruları yanıtlayacağız. Bu sayede sizler de hakkında görüş elde edebilirsiniz

DİKKAT!  Türk Telekom Sabit Telefon İptal Dilekçe Örneği

Sık sorulan sorular

Taahhütsüz hizmet verdiği doğru mudur?
Evet , günümüzde bu sektörde hizmet veren bir çok firmanın ilk yaptığı teklif taahhütlü internettir. Hatta neredeyse çok azında taahhütsüz paketler bulunmaktadır.

Yaşadığım problemler ile ilgili iletişime geçtiğim takdirde kısa sürede çözüme ulaşır mı?
Özellikle Millenicom firması müşteri hizmetleri çağrı merkezi alanında kendine çok güveniyor. Uzun süren saatler eğitim almış kişiler tarafından sorunlarınız kısa sürede çözüme ulaşır.

Millenicom abonelik kapatma işlemlerini nasıl yapabilirim?
Abonelik kapatma gibi işlemleri fax ve mail adresleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz

Kurumsal fax : 0212 709 80 30
Bireysel fax : 0212 325 66 16
Mail : info@milleni.com.tr

Whatsapptan da iletişime geçilebileceği söyleniyor, bu doğru mudur?
Evet yaşadığınız herhangi bir problem hakkında 7/24 0539 333 0 333 whatsapp numarasından çözüm arayabilirsiniz.

DİKKAT!  Türk telekom altyapı başvurusu dilekçesi

Millenicom’dan aldığım hizmet ile ilgili problem yaşar mıyım?
Genellikle alt yapısı iyi olan semtlerde herhangi bir problem yaşanmaz. Problem yaşanması halinde de, taahhütsüz internet olması sebebiyle istenildiği takdirde abonelikler kapatılabilir.

Abonelik iptal işlemi için neler gereklidir?

Millenicom iptal dilekçesi ve internet hat sahibi kimlik fotokopisi yeterlidir. Sayfamızın en altında word formatında bulunan yazıya benzer yazabilirsiniz. Kendi talebiniz yada yaşadığınız problemleriniz doğrultusunda dilekçe örneğini düzenleyebilir ve daha sonra bu evrakları fax yada mail yolu ile gönderebilirsiniz.

Firma ile ilgili abonelik kapatmalarında nelerin gerekli olduğu detaylı olarak incelenip, millenicom iptal dilekçesi örneği paylaşılmıştır.

( 1 ) Değerlendirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir