DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Excel Tabloları / Muhtasar ve prim hizmet beyannamesi örneği excel

Muhtasar ve prim hizmet beyannamesi örneği excel

Nisan 6, 2020 0 5.314

Funda MUĞLU :
Hocam Merhaba, uzun bir aradan sonra yeni bir işe başladım. Korniş üretimi yapan bir firmanın muhasebe departmanında çalışmaktayım. Çalışmakta olduğum pozisyonda ihtiyaç duyduğum bazı excel şablonları var. Şu tablolar sizde var mıdır acaba ; istihdamın teşvikine ilişkin bildirim, işletme bilgi tablosu, sigorta çalışan personellerin bilgi tablosu, bir de ödemeler hakkındaki bir tabloya ihtiyacım var. Bana muhtasar ve prim hizmet beyannamesi örneği excel şablonlu paylaşırsanız çok makbule geçer. Bir de yapılan işlemlerle ilgili kodlar var sanırım, hangi durumun hangi kodu ifade ettiğinin yazılı olduğu bir tablo da işimi çok kolaylaştırır.

Funda MUĞLU Merhaba ;
İhtiyacın olan tüm excel tablolarını sayfanın en altına sıralı bir şekilde ekledim. Eminim ki bunların tamamı işini çok kolaylaştıracaktır. Diğer ziyaretçilerimizin de bilgi sahibi olması açısından ilk önce bu belgelerde hangi verilerin depolanabileceği hakkında kısa bilgiler vereceğim. Daha sonra da muhtasar ve prim hizmet beyannamesi örneği excel halini senle paylaşacağım.

DİKKAT!  Hastane risk analizi örneği excel

İşyeri hakkındaki bilgiler : Bu tablo üzerinde işletmeye ait özel bilgiler talep edilmektedir. Şubeye ait; sicil no, mülkiyet durumu, şube adı gibi tüm bilgiler yazılı bulunmalıdır. Bir şirketin farklı bölgelerde farklı isimde şubeleri var ise tamamı listeli halde bu tabloya yazılmalıdır.

İstihdam teşvik personel bilgileri : Bu tablo üzerinde teşviklerle ilgili personellerin bilgileri yazılmalıdır. Personelin hangi şubede çalıştığı, ne zaman işe başladığı, tc kimlik numarası, brüt ücret tutarı gibi bir çok durum bu excel tablosuna kaydedilebilir.

Sigortalı çalışan personellerin bilgileri : Bu tablo üzerinde ise işletme için hizmet veren tüm personellerin; tc no , ücret , işe giriş tarihleri , ücret bilgileri , bordro bilgileri ve ay ay çalıima günleri hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Aslında çalışan personellerin veya işten ayrılan personellerin her türlü bilgisinin bulunduğu bir tablo olduğunu söyleyebiliriz.

DİKKAT!  Matematik zümre toplantı tutanağı

Personellerin ödeme bilgileri : Personel ödeme bilgileri tablosunda ise yapılan ücretler , ödenen vergiler ve adres gibi içerikler yer almaktadır.

Aşağıdan ihtiyacınız doğrultusunda 4 ayrı excel şablonunu indirebilirsiniz. Bu tablolar sayesinde Muhtasar ve prim hizmet beyannamesi örneği excel düzenlemelerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Muhasebe departmanında çalışan ziyaretçilerimizin işine yarayacak ve çok kullanışlı evraklar olan muhtasar ve prim hizmet beyannamesi örneği excel bu sayfada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir