DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Tutanak Örnekleri / Okul öncesi zümre toplantı tutanağı

Okul öncesi zümre toplantı tutanağı

Ocak 7, 2020 0 5.641

Aysel CANSEV :
Bir ilkokulda ana sınıfı öğretmeni olarak görev almaktayım. Okulumuzda gerçekleştireceğimiz zümre öğretmenler toplantısı ile ilgili bir tutanak düzenlemem gerekiyor. Muhtemelen daha önce okullarda bu tarz toplantılar gerçekleştirilmiştir. Elinizde var ise okul öncesi sene sonu zümre toplantı tutanağı örneği paylaşabilir misiniz?

Hoşgeldin Aysel CANSEV :
Dilekçe hocası arşivlerini incelediğimde böyle bir tutanağın bulunduğunu ve daha önce kullanıldığını fark ettim. Zaman geçirmeden seninle paylaşıyorum. Aynı zamanda diğer öğretmen arkadaşlarında bilgi sahibi olması açısından okul öncesi zümre toplantı tutanağında hangi bilgiler yer alır, kısaca paylaşmak da istiyorum.

Anasınıfı zümre toplantı tutanağı örneği

Sayfanın en alt bölümünde yer alan okul öncesi zümre toplantı tutanağına word formatında ulaşabilirsiniz. Alınan kararlar ve gerekçeler ile ilgili dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Şimdi de okul öncesi zümre toplantı tutanağı hazırlanırken içerisine ne gibi bilgilerin yazılabileceğini ve hangi bilgilerin kesinlikle içerisinde bulunması gerektiğini paylaşacağız.

DİKKAT!  Veli toplantı tutanağı örneği

Okul öncesi zümre toplantıları adete hayati bir öneme sahiptir. Bütün bir yılın planı yapılır ve nasıl ilerleneceği ile ilgili görüşmeler sonucunda el birliği ile hareket edilir. Bu arada aşağıda yer alan zümre toplantı tutanağı örneğini sadece anasını değil, hemen hemen her sınıfta kullanabilirsiniz. Word olması sebebiyle de size istediğiniz gibi bir düzenleme fırsatı tanımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir