DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Tutanak Örnekleri / Ortaokul öğrenci disiplin tutanak örneği

Ortaokul öğrenci disiplin tutanak örneği

Şubat 8, 2020 0 5.206

Tuğba Melis TÜRK :
Merhabalar, özel bir okulda fen bilgisi öğretmeni olarak görev almaktayım. Bazı öğrencilerimin sürekli uyarılmasına rağmen kavga ettiklerini tespit ettim. Sadece kavga da değil bu çocuklar sürekli disiplin kurallarını ihlal ediyorlar. Bunlarla ilgili bir uyarı tutanağı tutmak istiyorum. Kısaca sizden istediğim bana ortaokul öğrenci tutanak örneği göndermenizdir. Aslında biraz da uyarı niteliğinde bir caydırıcılığı olmasını istiyorum. İşleme koymak gibi de bir niyetim yoktur.

Tuğba Melis TÜRK Merhaba,
Çok doğru düşünmüşsünüz. Bu gibi durumlarda öğrenciler için disiplin kurulu yada disiplin tutanağı gibi terimler caydırıcı özellikler gösteriyor. Zaman içerisinde bu şekilde uyarı alan çocukların daha az kural ihlali yaptığı tespit edilmiştir. Sizlerin de işlemlerini hızlandırmak amacıyla bir word dosyasında hazırlanmış ortaokul öğrenci disiplin tutanak örneği paylaşımı yapacağım. Sayfanın en altından bu dosyayı indirebilirsiniz.

DİKKAT!  Fen bilimleri zümre toplantı tutanağı

Hangi durumlarda öğrenciler için tutanak hazırlanabilir?

DİKKAT!  Rehberlik zümre toplantı tutanağı

Yukarıda yazdığımız durumlar okullarda genel yaşanan durumlardır. Sizin bu durumları yaşamadığınız daha sonra yaşamayacağınız anlamına gelmemektedir. Bu gibi durumlar için aşağıdakine benzer bir word dosyası kullanılabilir.

Okullarda ortaokul öğrenci tutanak örneğinin hangi durumlarda kullanılabileceğini anlatıyoruz. Bu gibi durumda neler yapılacağı ile ilgili bilgi veriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.