DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Excel Tabloları / Personel izin takip programı excel ücretsiz indir

Personel izin takip programı excel ücretsiz indir

Mart 31, 2020 1 11.044

Seda KAYA :
Hocam Merhaba, saha organizasyonlarının gerçekleştirildiği bir şirkette süpervizör olarak görev alıyorum. Yaklaşık olarak 21 tane personelim bulunuyor. Bu personellerin çalışmalarını ve izinlerini doğru bir şekilde takip edebilmem için düzenli excel tablolarına ihtiyaç duyuyorum. Şuanda da bir personel izin takip programına ihtiyacım var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Sayın Seda KAYA ;
Personel sayınız oldukça fazlaymış, bu nedenle bu tarz excel tabloları mutlaka kullanmanızı öneririm. Sayfanın en altına dahil ediyorum. Yıllık izin, mazeret izni, ücretsiz izin gibi bir çok durumda ayrı ayrı tabloya işleyip düzenli bir şekilde takip işlemlerinizi gerçekleştirebilir, daha sonrada puantaj hazırlarken bu tablo üzerinden gerekli kontrollerinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Puantaj hazırlamak hakkında da sorusu olan olursa ilerleyen yazılarımızda , puantajlar hakkında da bazı bilgiler vermeyi planlıyoruz. Talep doğrultusunda bu sayfanın altından yazabilirsiniz.

DİKKAT!  Devirli kasa defteri excel indir

Yıllık izin takip programı ücretsiz excel

Unutmayın personellerden izinler hakkında tabloya bilgi aktarımı sağlarken mutlaka durumla ilgili; rapor, dilekçe gibi kanıtlayıcı belgeler de almayı unutmayınız.

Ne tür izinler bu tablo üzerine işlenebilir?

+Yıllık izinler : Personelin hak etmiş olduğu yıllık izinlerini kullanmış olması halinde bu tabloya işleyebilirsiniz.Ancak personelden mutlaka kendi el yazısı ve ıslak imzası ile hazırlanmış bir belge alınmalıdır.

+Sağlık raporu ile ilgili izinler : Personelden bu durum ile ilgili mutlaka hastane tarafından verilmiş olan raporlar alınmalıdır.

+Ücretsiz izinler : Bu durum ile ilgili de personelin kendi el yazısı ile hazırladığı bir dilekçe örneği alınmalıdır. Daha sonra yine tablomuza işleyebiliriz.

Haftalık ve resmi tatil haklarının tamamı tüm personellere eşit bir biçimde tanındığından ayrı ayrı isimlerini dahil etmeye lüzum yoktur. Sadece kişiye özel izinlerin özel olarak yazılması gerekmektedir.

DİKKAT!  Hastane risk analizi örneği excel

Yukarıda tüm belgeler için personelden yazı alınması gerektiğini belirtmiştik. Sizlere örnek olması açısından yıllık izin dilekçesi sayfasını ziyaret ederek nasıl yazılar alınması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Yine bu konular hakkında sorularınız olursa yazının altında bulunan yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Excel de hazırlandığı için tabloları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkten de indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen hemen her iş kolunda kolaylıkla kullanabileceğiniz,dilediğinizde üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz personel izin takip programı excel ücretsiz indirin

( 1 ) Değerlendirme
  1. Hocam iyi çalışmalar
    harika dosyalar yapmışsınız , fakat dosyalarda korumalar var , bazan değişiklik yapma ihtiyacı hasıl oluyor ,sayfa ve dosya korulamarını nasıl kaldırabiliriz.
    Elinize ve emeğinize sağlık
    Saygıalrımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.