DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Tutanak Örnekleri / Rehberlik zümre toplantı tutanağı

Rehberlik zümre toplantı tutanağı

Mart 4, 2020 0 4.300

Buse YILDIRIM :
Hocam Merhaba, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir okulda rehberlik öğretmeni olarak görev almaktayım. Yakın zamanda okulumuzda rehberlik ile ilgili zümre toplantısı yapacağız. Bundan sonrada aynı zamanda tüm öğretmenler kurulu ile ilgili de bir zümre toplantısı planlıyoruz. Daha önce de böyle bir toplantı hiç planlamadığımdan dolayı nasıl bir tutanak hazırlayacağıma dair en ufak bir fikrim dahi yok. En azından siz bana rehberlik zümre toplantı tutanağı örneği gönderseniz, gerekli düzenlemeleri ben üzerinde yapsam olur mu acaba? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Sayın Buse YILDIRIM ;
Rehberlik aslında okuldaki en önemli kademelerden biridir. Gençlerin her zaman doğru yola yönlendirilmesi için büyük katkıda bulunurlar. Bu nedenle bu toplantıların verimli geçmesi ve alınacak kararların uygulanması son derece önemlidir. Bu şekilde bir rehberlik zümre toplantı tutanağına not alınarak daha sonra kararların uygulanıp uygulanmadığı not edilebilir. Sonuç olarak her zaman söz uçar yazı kalır. Sayfanın en alt bölümüne daha önce rehberlik ve zümre öğretmenler kurulu tarafından kullanılmış toplantı tutanağını dahil ediyorum.

DİKKAT!  Kısaca Dilekçe Nasıl Yazılır

Zümre öğretmenler kurulu toplantı tutanağı

Şimdi de bazı rehberlik gündem maddeleri ve alınacak kararlara dair örnekler yazacağız. Aşağıda yazmış olduğumuz maddeleri siz de kendi rehberlik toplantınıza göre uyarlayıp düzenleyerek kullanabilirsiniz.

Milli eğitim bakanlığına bağlı okullarda kullanabileceğiniz rehberlik zümre toplantı tutanağı ve zümre öğretmenler kurulu toplantı tutanağı burada bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir