DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Genel / Staj başvuru dilekçesi örneği

Staj başvuru dilekçesi örneği

Haziran 5, 2020 0 3.142

Ayfer TUNÇ :
Merhabalar, okul stajım için özel bir hastaneye başvuru yapmak istiyorum. Ancak başvurunun nasıl yapılacağı ve ek olarak nelerin gerekli olduğu hakkında hiç bir fikrim yok. Rica etsem benimle hastaneler için staj başvuru dilekçesi örneği paylaşabilir misiniz? Hatta bununla birlikte diğer şirketler için olanını da paylaşırsanız en azından arama yapacak diğer arkadaşlara da yardımcı olmuş olur ve bilgi kirliliğini önlemiş olursunuz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Sayın Ayfer TUNÇ ;
Sizlere kolaylık olması açısından staj başvuru dilekçesi örneğini sayfanın en alt bölümüne word formatında dahil ediyorum. Dilediğiniz gibi üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Bununla birlikte sizlere çok yardımcı olacak bilgileri bu yazıda aktaracağım. Dilekçe örneği dışında biliyorsunuz ki staj için gerekli bir sürü evrak bulunmaktadır. Bunların hepsini ve nerelerden bulabileceğinizi açıklamaları ile aktaracağım.

DİKKAT!  Denetimli Serbestlik Adres Değişikliği Dilekçe Örneği

Staj başvru dilekçesi yazarken nelere dikkat edilir?

+Dilekçe üzerinde mutlaka hangi bölümde, üniversitede öğrenci olarak öğrenim gördüğünüz ve okul numaranız yazılı olmalıdır.

+Hangi tarihler arasında hastane yada şirkette staj yapmak istediğinizi mutlaka belirtmelisiniz.

+Konu başlığı staj başvurusu hk şeklinde olmalıdır.

Staj başvurusu için gerekli belgeler ve evraklar

+Öğrenci belgesi : Nerede staj yapacaksanız yapın her zaman öğrenci belgesi mutlaka staj başvuru dilekçesi örneğinin yanında ek olarak bulunmalıdır. Öğrenci belgesini okuldan ıslak imzalı yada e-devlet üzerinden indirip çıktı alabilirsiniz.

+Nüfus cüzdanı fotokopisi : Size söylenmemiş olsa bile mutlaka nüfus cüzdanı fotokopisi yanınızda bulundurun

+1 adet vesikalık fotoğraf : Duruma göre bazı şirket veya hastaneler daha fazla isteyebiliyor. Ancak genelde 1 fotoğraf yeterlidir.

DİKKAT!  Kişisel swot analizi örneği excel

+Sgk giriş belgesi : Okulun sigortanızı yaptığına dair belgeyi mutlaka dilekçe ile birlikte teslim etmeniz gerekmektedir. Sigortası yapılmayan öğrencileri şirketler kesinlikle kabul etmezler.

+İSG Eğitim sertifikası veya transkript : Staj yapılacak yere göre iş güvenliği eğitimi almış olmanız gerekebilir. Bu sertifikayı özel kuruluşlardan alabilirsiniz veya eğitimini aldığınız transkriptte yazıyorsa bazı şirketler bunu da kabul edebilir.

+Hijyen belgesi : Yapılan staj yerine göre, zaman zaman hijyen belgesi de talep edilebilmektedir. Genellikle gastronomi alanında hizmet veren firmalar talep etmektedir.

+Staj dilekçesi örneği : Son olarak aşağıdaki linkten word formatlı belgeyi indirip, kendiniz ile ilgili boşlukları doldurarak yada yazıyı düzenleyerek son dokunuşları yapabilirisiniz.

Bu yazı okullarda zorunluluk haline gelen staj dilekçesi örneğinin nasıl yazıldığı hakkında bilgiler içermektedir. Aynı zamanda ufak tüyolarda bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.