DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Zimmet teslim tutanakları / Teslim tesellüm tutanağı örneği

Teslim tesellüm tutanağı örneği

Ocak 26, 2020 1 21.175

Zehra GÜLBAYIR :
Merhabalar, bazı malzemelerin teslimi konusunda evrak düzenlememiz gerekiyor. Hatta genellikle birden çok teslim ettiğimiz ürün bulunduğundan tablo şeklinde bir teslim tesellüm tutanağı örneğine ihtiyacımız var. Hemen hemen her ürün teslimi yaparken kullanabileceğimiz excel formatında bir şablon var mıdır?

Sayın Zehra GÜLBAYIR ;
Anlattığınız özelliklere uygun bir teslim tutanak örneği bulunmaktadır. Paylaşacağım excel formatlı belgede birden fazla ürün teslimi yapılabilmektedir. Basit bir belge kullanımı sizler için yeterli olacaktır. Aşağıda yer alan linkten excel formatlı olanı indirebilirsiinz. Dilerseniz programda açarak gerekli düzenlemeler yapabilirsiniz.

Teslim tesellüm belgesi oluştururken nelere dikkat edilmelidir?

İnsanlar bir ürün teslim ederken belge düzenlemeye çok fazla önem göstermezler. Ancak bunlar kanıt niteliği taşıdığı için ilerleyen süreçlerde hayat kurtaracak niteliklere sahip olabilir. Örneği; bir ürünü teslim ettiğinizde kişi böyle bir şey almadığını dile getirebilir veya hatalı teslim aldığını bildirebilir. Böyle durumlar yaşanmaması adına mutlaka aşağıdaki kurallara uygun olarak tesellüm belgesi hazırlanmalıdır.

DİKKAT!  Öğrenci işleri dilekçe örneği

Teslim tesellüm tutanağı örneği excel ile hazırlanmış üstelik, bu sayede istediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

( 1 ) Değerlendirme
  1. Tablo gayet güzel hazırlanmış. Özel bir okulda kimya öğretmeni olarak çalışıyorum da zaman zaman bazen bazı malzemelerimizi öğrencilere teslim etmemiz gerekiyor. Excel formatında paylaştığınız teslim tesellüm tutanağı örneği ile istediğimiz malzemeyi, istediğimiz kişiye zimmetleyebiliyoruz. Bu Excel formatı için de bir kişiyi görevlendirdim. Artık kimde ne var, nasıl kullanıyor hepsinin takibini rahatlıkla yapabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.