DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Abonelik işlemleri / TTNET İptal dilekçe örneği

TTNET İptal dilekçe örneği

Ocak 10, 2020 1 18.959

Zübeyde BAŞKAYA :
Merhabalar, yakın zamanımda ttnet internet aboneliğimin taahhütü bitecek. Bu süre zarfında yeni abonelikler arayışına da girdim. Taahhütüm bittikten sonra kapattırmayı düşünüyorum. Herhangi bir zorluk yaşar mıyım? Sorum yaşamayacağımı düşünüyorsanız eğer bana, TTNET internet abonelik iptal dilekçe örneği gönderebilir misiniz?

Merhaba Zübeyde BAŞKAYA ;
Taahhütün bittiyse eğer internet abonelik kapatma işleminde sorun olmayacaktır. Ancak ttnet internetin bazı paketlerinde verilen özel modemler geri alınıyor. Buna dikkat etmelisin. Aksi takdirde faturanda hiç beklemediğin tutarlar çıkabilir. Şimdi ttnet üyelik kapatma dilekçe örneğini word formatında sayfanın en altına ekliyorum.

Türk telekom internet müşteri hizmetlerine bağlanma

TTnet evde internetinizi kapattırmadan önce yaşadığınız problemleri müşteri hizmetlerini arayarak dile getirmenizi öneririz. Eğer sorunlarınız çözüme ulaşırsa hiç uğraşmadan aynı internet sağlayıcınız ile devam edebilirsiniz.

DİKKAT!  Millenicom iptal dilekçesi

TTNET Müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 444 şeklindedir. Bu numaradan yaşadığınız herhangi bir problemi dile getirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri en kısa sürede problemlerinizi çözüme kavuşturacaktır. Ancak yine kesin kararlı bir şekilde kapattırmak istiyorsanız, yine de telefon ile arayıp bilgi almanızı öneririz. Yazımızın başında da söylediğimiz gibi bazı ttnet evde internet paketlerinde verilen modemlerin geri iade edilmesi gerekiyor

Türk telekom evde internet şikayet

Abonelik kapatma işleminin diğer bir adım öncesi ise şikayettir. Telefon ile arayıp çözüm bulamadığınız bir çok şeyi yine çağrı merkezinden yada şikayet kaydı bırakarak iletebilirsiniz. Buradan bırakacağınız özel şikayet kayıtları üst düzey yöneticiler tarafından incelenmektedir. Bu sayede sorununuz diğer adımlara göre daha kısa sürede çözüme ulaşacaktır.

DİKKAT!  Digiturk iptal dilekçesi örneği

Bir kurumu şikayet ederken her zaman telefon ile iletişim yerine, yazılı kaynaklar tercih edilmektedir. Çünkü telefon ile ilettiğiniz bir şikayet sadece görüştüğünüz müşteri temsilcisi ile aranızda bilinirken, yazdığınız güzel bir şikayet yazısı Türk Telekom’un üst düzey yöneticilerine kadar gidebilir.

TTNET Üyelik Kapatma Dilekçe Örneği

Eğer herhangi bir taaahhütünüz yok ise aşağıdaki dilekçe örneği yardımıyla kolayca internet aboneliğinizi kapatabilirsiniz. Hatta bu yazıyı düzenleyerek farklı telekominikasyon firmalarında da kapatma işlemi yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi düzenleyebilmeniz açısından sayfanın en altına word formatında yazıyı ekliyoruz.

Yanlışlıkla da bu sayfaya gelmiş olabilirsiniz. Eğer kullanmakta olduğunuz internet aboneliği farklı bir firmada ise , diğer abonelik iptal dilekçeleri sayfasına da bir bakabilirisinz.

( 1 ) Değerlendirme
  1. Merhabalar yeni bağlanan internet aboneliğini kaç iş gününde cayma parası ödemeden iptal edilebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.