DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Abonelik işlemleri / Türk Telekom Sabit Telefon İptal Dilekçe Örneği

Türk Telekom Sabit Telefon İptal Dilekçe Örneği

Aralık 28, 2019 1 20.971

Ayhan CANYAKMAZ :
Hocam Merhaba, tanıdığım herkes artık cep telefonumu arıyor. Ev telefonundan aranmıyorum bile, bu nedenle evimde bulunan sabit telefon hattımı kapattırmak istiyorum. Bununla ilgili bir sorun yaşar mıyım? Taahhüt’üm de bitti. Ne olursa olsun kapattıracağım. Bana sabit telefon iptal dilekçe örneği gönderebilir misiniz?

Hoşgeldiniz Sayın Ayhan CANYAKMAZ;
Eğer taahhüt bitimi ile ilgili herhangi bir problem yok ise aşağıdaki dilekçe örneği yardımıyla sabit telefonunuzun kullanımını sonlandırabilirsiniz.

Türk telekom Sabit telefon iptal dilekçesi
Türk telekom Sabit telefon iptal dilekçesi

Türk telekom sabit hat borç sorgulama numarası

Yukarıdaki dilekçeyi göndermeden önce mutlaka Türk Telekom’u arayarak borcunuzun olup olmadığından emin olunuz. Türk Telekom iletişim için 444 1 444 numarasını kullanabilirsiniz. Daha sonra menüden borç sorgulamayı seçerek yada müşteri temsilcisine bağlanarak ne kadar borcunuzun kaldığını öğrenebilirsiniz.

DİKKAT!  Bireysel Emeklilik İptal Dilekçesi Örneği

Türk Telekom Taahhütüm bitmedi ancak sabit telefonumu yine de kapatmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim?
Bununla ilgili maalesef yapılabilecek bir şey bulunmamaktadır. Eğer yine de ben kapatacağım diye kararlıysanız, sizlere taahhüt iptal bedeli yansıtılacaktır. Bu tutar taahhütünüzün kaldığı süreye göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Sabit telefon abonelik iptali formu

Abonelik iptali formu ise her kuruma göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle hizmet aldığınız telekomünikasyon şirketinin bölge müdürlüğüne gitmelisiniz. Her kurum sizlerden kendi sistemlerine uygun özel bilgiler istemektedir

Sabit hat abonelik iptali formu için hangi bilgiler gereklidir?

DİKKAT!  D SMART İptal Dilekçesi Örneği

Sabit ev telefonu dışarıdan gelen aramalara açma ve dış aramalara kapatma

Telefonunuzu kapatmak yerine bu seçeneği kullanabilirsiniz. Bu seçenek ile Türk Telekom sabit hattınız, sadece gelen çağrılara cevap verebilir ve dışarıyı hiç bir şekilde arayamaz. Bu seçeneği değerlendirmeniz halinde, oldukça düşük bir ücret faturanıza yansıtılacaktır. Kapatmak istiyorsanız dahi bir süre bu şekilde kullanmanız önerilir.

İstifa mı etmek istiyorsunuz?
Eğer kararlıysanız istifa dilekçesi örneği ne bir bakın…

Sabit telefon dilekçe örneğini ve taahhüt bitiminde nasıl bir yol izleneceğini anlatıyoruz

( 1 ) Değerlendirme
  1. Direkt müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Sizin de belirtmiş olduğunuz konulara da değindim.Cep telefonumu kullandığımı söyleyerek aboneliğimi kapattırmak istedim. Sonuçta kullanılmayan ve faturalandırılan bir şey var. Her neyse sonuca gelecek olursak taahhüdün bitmesi sebebiyle çok zorlanmadan sabit telefon iptal dilekçe örneği sayesinde kolayca kapattırdım. Yazıyı benden istediklerinde, elimde hazırdı direkt teslim ettim. Çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.