DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Abonelik işlemleri / Turkcell superonline abonelik iptal dilekçesi örneği

Turkcell superonline abonelik iptal dilekçesi örneği

Aralık 28, 2019 1 16.225

Zübeyde KARACA :
Hocam Selamun Aleyküm;
Şuanda Turkcell Superonline internet aboneliğim bulunuyor. Fakat hızından hiç memnun değilim. Defalarca söylememize rağmen sorun bir türlü çözülemedi. Farklı bir Telekom şirketi cayma bedelini karşılayacağını söyledi. Bu nedenle aboneliğimi sonlandırmak istiyorum. Sizce herhangi bir problem yaşar mıyım? Problem yaşamayacağımı düşünüyorsanız eğer bana superonline abonelik iptali dilekçe örneği gönderebilir misiniz?

Hoşgeldin Zübeyde KARACA ;
Böyle bir teklif var ise değerlendirebilirsin. Ancak cayma bedelini sana nakit para olarak ödemezler. Bu konuda dikkatli olmalısın. Muhtemelen sana cayma bedelini ödettirip daha sonra faturandan düşülebileceğini söyleyecekler, bilgin olsun.

Superonline fiber ev interneti üyelik iptal etme dilekçesi

Söylediklerim konusunda da kararlıysan eğer aşağıdaki gibi bir dilekçeyi kullanabilirsin.

İnternet iptalinde dilekçede mutlaka bulunması gereken bilgiler:

İstifa mı etmeyi düşünüyosunuz?

Kesin kararını verdiysen bir istifa dilekçesi örneği bunun için yeterli !!
turkcell superonline internet iptal dilekçesi örneği

Turkcell superonline hız testi nasıl yapılır?

İnternet hızınızın düşük olduğundan emin olmak için bunu doğrulamalısınız. Belki evinize gelen internet çok hızlı olmasına rağmen modeminizden geçerken düşüyordur. Belki de bilinmeyen bir sebepten ötürü bilgisayarınızda problem vardır. Bu nedenle internet aboneliğinizi hızlı bir şekilde kapatmak yerine ilk önce hız testi yapmanızı öneririz.

DİKKAT!  TTNET İptal dilekçe örneği

İnternet hızınızın doğru ölçümü için hizmet aldığınız superonline’dan değil de bağımsız bir siteden yapmanız daha doğru sonuç verecektir. Bizim önerimiz https://www.speedtest.net/ adresi olacaktır. Hiç bir şekilde Turkcell ile bağlantısı bulunmayan speedtest doğru sonucu verecektir.

İnternet hızınızı ölçmek için açılan sitede “GO” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Go butonuna bastığınızda sizin yükleme ve indirme hızınızı kısa sürede hesaplar. Daha sonra aldığınız paketteki internet hızı ile kıyaslama yapabilirsiniz. Eğer halen daha sonuçlar düşükse ilk seçenek olarak müşteri hizmetlerini aramalısınız.

Turkcell superonline müşteri hizmetleri telefon numarası direk bağlanma

İnternet hızınızın düşük olduğunu düşünüyorsanız, sonuçlar ile birlikte müşteri hizmetlerini aramalısınız. Bireysel müşteriler 0532 532 00 00​ numarasını, kurumsal şirketler ise 0850 222 1 ​​​222 numarasını arayarak kısa sürede ulaşım sağlayabilirler. İnternette dolaşan bir çok numara var. Bunların bir çoğu farklı dolandırıcı numaralardır. Bizim önerimiz bu 2 numara dışında herhangi bir numara ile görüşmemenizdir.

DİKKAT!  Digiturk iptal dilekçesi örneği

Telefon ile internet hızınızın yavaşlığını anlattığınızda ilk olarak sistemden kontrol sağlarlar. Müşteri hizmetleri de internet hızınızın yavaşlığını doğrular ise, evinize yada şirketinize gezici ekiplerden gönderip yerinde müdahale ederler. Eğer superonline altyapı arıza sorunu gibi problemler var ise anında çözülür.

Superonline şikayet dilekçe örneği

Herhangi bir sorununuz çözüme ulaşmadıysa bununla ilgili dilekçe yazmanıza gerek yoktur. Bir çok kişi şikayet için dilekçe örneği talep ediyor. Ancak en kesin çözüm superonline’in sitesinde yer alan şikayetim var formudur. Buradan müşteri numaranız, paketiniz ve şikayet konularınızı direkt Turkcell’e bildirebilirsiniz.

Buradan da bir sonuca ulaşamadıysanız sikayetimvar.com adresinden sorununuzu dile getirebilirsiniz. Buradan bir şikayetiniz dile getirmeniz halinde, eminiz ki anında çözüm bulacaktır.

İhtiyaç olmadığını veya kullandığı alt yapı kalitesinden memnun olmayan turkcell superonline internet abonelik iptal formu dilekçesi örneği word indirme sayfası

( 1 ) Değerlendirme
  1. Sonunda internet aboneliğimi kapatma işlemini gerçekleştirdim. Yazmış olduğunuz adımları tek tek uyguladım. Hatta müşteri hizmetleri ile uzun bir görüşme dahi yapmam gerekti. Ancak ne yazık ki bulunduğum bölgenin alt yapısından kaynaklı bir sorun varmış. Ne yaptıysak herhangi bir sonuç elde edilemedi. Bende tekrar müşteri hizmetlerini arayarak kapattırdım. Aynı zamanda diğer Telekom şirketi de cayma bedelini karşılıyor. Bu sayede bedelsiz olarak Superonline iptal dilekçesi de vererek işlemimi gerçekleştirmiş oldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir