DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Abonelik işlemleri / Turknet iptal dilekçesi

Turknet iptal dilekçesi

Aralık 22, 2019 1 8.882

Necla Nur TOYGAR :
Hocam, yaklaşık 3 aydır kullanmakta olduğum Turknet internet aboneliğimi maddi durum yetersizliğinden dolayı kapatmak istiyorum. İşten ayrıldığım için temel ihtiyaçlarımı bile zor karşılarken; internet aboneliği, şu an benim için biraz keyii gibi. Bununla ilgili yasak yükümlülüklerim nelerdir? Birde bana Turknet abonelik iptal dilekçesi gönderebilir misiniz?

Sn Necla Nur TOYGAR ;
Çok şanslısın ki Turknet, hiçbir internet sağlayıcısında olmayan bir hizmeti veriyor. İnternet abonelik kapatma işlemi sırasında sorun da yaşamıyorsunuz. Bildiğim kadarıyla Turknet dışında herhangi bir firma taahhütsüz internet hizmeti vermiyor. Üstelik bunun yanında telefon ile konuşabilmeniz için dakika bile veriyor.

Merak etme şimdi vereceğim dilekçe ile kolayda aboneliğini sonlandırabileceksin. Göndereceğim dilekçe örneğini kendi el yazın ile tekrar yazabilirsin.

Turknet abonelik kapatma dilekçesi örneği

Aşağıdaki gibi bir dilekçe kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak hizmetinizi durdurmadan önce mutlaka müşteri hizmetlerini arayıp bilgi vermelisiniz. Daha sonra dilekçe ile birlikte arkalı önlü kimlik fotokopinizi 0212 216 55 60 numaralı telefona faks yolu ile iletebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde faturalandırma işleminizi 24 saat içerisinde sonlandırılır. İnternet hizmetinizin kapatılması da yaklaşık olarak 1 haftayı bulabilir.

İnternet hizmeti kapatma sırasında mutlaka verilmesi gereken bilgiler

Turknet abonelik iptali dilekçesi
Turknet abonelik iptali dilekçesi

Türknet müşteri hizmetleri direk bağlanma telefon numarası

Turknet müşteri hizmetlerine 0850 288 80 80 no’lu telefon numarasından ulaşıp çağrı bırakabilirsiniz. Arıza veya problemler için numarayı arayıp kayıt bırakıyorsunuz. Bir süre sonra, size ya dönülüyor ya da arızanızın çözüldüğü ile ilgili direkt bilgilendirme yapılıyor.Bu arada müşteri hizmetlerini aramadan önce, Turknet’in web sitesinde yer alan sık sorulan sorular bölümünü de inceleyebilirsiniz. Belki de telefon ile iletişimden önce sorunuzun cevabı burada bulunabilir.

DİKKAT!  Temyizden feragat dilekçesi

Turknet şikayet hattı

Bir önceki başlığımızda da yazdığımız müşteri hizmetlerine bıraktığınız kayıtlarla ilgili kendileri şikayet bölümü oluşturmuş. 0212 703 43 71 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinde yaşadığınız problemleri kendi istediğiniz gibi dile getirebilirsiniz. Şikayet hattını aradığınızda probleminizin çözüme kavuşacağını düşünüyoruz. Eğer burada da sorunu çözemezseniz eğer, dilekçe ile de destek alabilirsiniz. Yazılı bir belge ile şikayet he zaman daha etkili ve verimlidir.

Turknet altyapı sorgulama

Turknet’in en büyük sıkıntılarından biri ise alt yapı. Paket, taahhüt gibi her konuda Türkiye’nin en iyi hizmetini verirken, alt yapıları için ne yazık ki aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Ülkemizin bir çok mahallesine internet hizmeti ne yazık ki götürülemiyor. Ancak alt yapınızın turknete uyumlu olup olmadığını öğrenmek için web sitesinde turknet altyapı sorgulama adı altında bir sayfa açılmış buraya bazı bilgiler girerek, hızlıca kendi mahallenizin yada evinizin Turk net alt yapısına uygun olup olmadığını sorgulayabiliyorsunuz.

DİKKAT!  Turkcell superonline abonelik iptal dilekçesi örneği

Alt yapı sorgulama için hangi bilgiler gereklidir?
Sabit telefon numarası: Eğer sabit bir numara kullanmıyorsanız bile , mutlaka çevrenizde kullanan birinin telefon numarasını yazmalısınız. Çünkü yazdığınız numaradaki hatta göre, çevrenin uyumlu olup olmadığı test edilecektir.
Adres bilgileri : Sırasıyla yaşadığınız İl, İlçe, mahalle , sokak, apt no ve daire no yazmanız halinde sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turknet Nasıl Yorum

Şimdi de bazı kullanıcıların yorumları ile birlikte kendi yorumlarımızı da dahil ederek TurkNet ile ilgili bilgiler vereceğiz. Turknet her cebe ve isteğe göre özgür iletişim paketleri ile kaliteli hizmet veriyor. Üstelik bunu verirken de herhangi bir Taahhüt gerekmeden yapıyor. Herhangi bir nedenden olayı aboneliğinizi sonlandırmak istediğinizde, Turknet iptal dilekçesi ile kolay bir şekilde kapattırabiliyorsunuz. Bu da ne kadar kendilerine güvenen, kaliteli bir hizmet verdiğinin göstergesidir. Turknet’in tek probleminin alt yapı olduğunu söyleyebiliriz.

Bu arada siz de Turknet hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmak isterseniz sayfamızın en alt bölümünde yer alan yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz. Bir de eğer Turknet çalışanı iseniz ve çalışma şartlarından yada koşullarından memnun değilseniz istifa dilekçesi örneği kullanarak da ayrılma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz 🙂

Kullanmakta olduğu internet bağlantısından memnun olmayan, gereksiz bulan kişiler için hazırlanmış turknet abonelik iptal dilekçesi örneği word indirme sayfası

( 1 ) Değerlendirme
  1. internetimi sayenizde kolay bir şekilde kapattırabildim. Aynısı olmasa da benzer bir dilekçe ile çok fazla uğraştırmadan kapattılar. Turknet’in bu özelliğini çok beğendim. Bu arada şu Turknet taahhütsüz internet gerçekten çok işime yaradı. Geçmişte bir çok kurumdan hizmet almıştım. Ancak her seferinden benden yüksek miktarlarda taahhüt iptal bedeli istediler. Bundan sonra tekrardan hizmet almam gerekirse de yine muhtemelen Turknet’i tercih ederim. Sonuçta istediğim zaman girip istediğim zaman çıkabileceğim sektörde daha iyi hizmet veren bir kurum görünmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir