DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Dilekçe Örneği / Üniversite Kayıt Dondurma Dilekçesi Örneği

Üniversite Kayıt Dondurma Dilekçesi Örneği

Aralık 25, 2019 2 20.908

Sinan AYGÜN :
Hocam Merhaba; çok severek başladığım Güzel Sanatlar Fakültesini ailevi sebeplerden ötürü bir kaç yıllığına durdurmam gerekiyor. Konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz? Üniversite dondurmak için dilekçe örneği göndermeniz benim için yeterli olacaktır.

Sinan AYGÜN Merhaba,
Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Kısaca üniversiteyi dondurmak için dilekçe yazarken neler dikkat edilmelidir sorusuna cevap verip, hemen dilekçeyi paylaşıyorum.

Üniversite dekanlığına dilekçe örneği

Hangi üniversitede okuyorsanız okuyun aşağıdaki gibi bir dilekçe üniversite kaydınızın dondurulması için yeterli olacaktır. Ancak kayıt dondurma işlemi için istenen bazı şartlar bulunmaktadır. Bir sonraki başlıkta bu şartlardan bahsedeceğiz.

Dekanlığa bir dilekçe yazdığınız için yazım kurallarına uygun, çok fazla uzatmadan kısa bir yazı yazmanız yeterli olacaktır. Örnek olması açısından üniversite ve fakülte isimlerini yazmadık. Siz buraları kendi bölümünüze göre düzenleyebilirsiniz. Bu arada belgeyi de kendi el yazınız ile de yazabilirsiniz.

DİKKAT!  Üretim iş akış şeması örneği excel

Kayıt dondurma dilekçesinde muhakkak bulunması gerekenler:

Üniversite Dekanlığına Kayıt Dondurma Dilekçesi Örneği
Üniversite dondurma

Okul dondurma nasıl olur

Bu yazı işini görmediyse bunun dışına başka okul dilekçe örneği de var. Bence aradığını bulabilirsin.

DİKKAT!  Mazeret sınavı dilekçe örneği

Üniversite kayıt dondurma yönetmeliği

Kimler üniversite kaydını donduramaz?

Okul dondurma işlemi için üniversite dilekçe örneği paylaşıyoruz. Aynı zamanda da kimler kayıtlarını dondurabilir ve kimler donduramaz bu soruları cevaplıyoruz

( 2 ) Değerlendirme
  1. Paylaşmış olduğunuz yazı ile Güzel Sanatlar Fakültesinde başlamış olduğum okulumu dondurdum. Benim gibi düşünen başka arkadaşlar var ise üniversite dondurma dilekçesi örneği ile kolay bir şekilde işlem tamamlanabiliyor. Ben 1 yıllığına dondurdum. Ailemin durumunun seneye düzelmesi durumunda tekrardan aktifleştireceğim. Bu yıl bir işe girip çalışmayı düşünüyorum. En kötü ihtimal kredi ve burs desteği ile bu işi başaracağım inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir