DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Tutanak Örneği / Veli görüşme formu doldurulmuş örneği ortaokul

Veli görüşme formu doldurulmuş örneği ortaokul

Şubat 7, 2020 0 20.788

Rabia SOYTÜRK :
Merhabalar, ingilizce öğretmeni olarak bir ortaokulda görev almaktayım. Bir öğrencimin sınavlarda ve sözlülerde çok panik yaptığını, heyecanlandığını gözlemledim. Bunun biraz daha önüne geçebilmek adına ailesi ile görüşeceğim. Bu sorunun daha sonra yaşayacağımız durumlara emsal olabileceğini düşünerek kayıt altına almak istiyorum. Sizlerde veli görüşme formu doldurulmuş örneği ortaokul giden bir öğrenci için var mıdır? Nasıl bir tablo olduğuna bakmam benim için yeterli olacaktır. Bu sayede ben de kendi tarzıma göre doldurabilirim. Ana hatları ile görmem yeterli olacaktır.

Sayın Rabia SOYTÜRK :
Çok doğru düşünmüşsünüz, böyle bir durumu aileye bildirirseniz belki ufak da olsa bir çözüm yolu bulunabilir. Bazen çocukların psikolojik problemleri de olabiliyor. Bununla ilgili profesyonel destek ihtiyacı da doğmuş olabilir. İhtiyacınız olabilecek tarzdaki word dosyasının yazının altına dahil ediyorum.

DİKKAT!  Apartman yönetimi ilk toplantı tutanağı örneği

Veli görüşme formunda mutlaka yer alması gerekenler

DİKKAT!  Voltaj değişiminden kaynaklı cihaz bozulmalarında ne yapmalısınız

Öğrenci velisi ile hangi tür konular görüşülebilir?
Bir öğrencinin ailesi ile görüşmede sadece sorunlu konular değil iyi durumlar da aktarılabilir.Aşağıda bazı konuşulabilecek konular yer almaktadır.

Yukarıda yazılan konular örnek olması açısından yazılmıştır. Öğrenci için faydalı olabileceğini düşündüğünüz her konuyu velisi ile görüşüp, tutanak örneğine yazabilirsiniz.

Öğretmen Veli görüşme formu doldurulmuş örneği ortaokul için olanı sayfamızda yer almaktadır. Görüşmelerde belgeye nasıl bilgiler yazılması gerektiği anlatılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir