DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Dilekçe Örneği / Veli izin dilekçesi devamsızlık

Veli izin dilekçesi devamsızlık

Ocak 8, 2020 0 14.305

Ayda AKSEL :
Hocam Merhaba, üniversite sınavına hazırlanan bir kızım var. Malum bundan dolayı çok fazla ders çalışıp dershaneye gitmesi gerekiyor. Ancak okula gitmediği günlerde de devamsızlığı sürekli olarak artıyor. Biraz önce okuldan arayıp bir süre daha gelmezse sınıfta kalabileceğini bildirdiler. Bununla ilgili veli devamsızlık izin dilekçesi yazmam gerekiyormuş. Elinizde bu tarz bir şey var ise en azından şablon olması için gönderebilir misiniz?

Ayda AKSEL Merhaba ;
Umarım tüm bunlara değecek şekilde bir başarı göstererek üniversite sınavını kazanır. Size standart bir devamsızlık sildirme dilekçe örneği gönderiyorum. Ancak bununla ilgili lütfen çocuğunuzun gerçekten dershaneye gidip çalıştığından emin olmalısınız. Çünkü bazı velililere verdiğim devamsızlık sildirme dilekçesi örneklerinin boşa gittiğini fark ettim. Öğrenciler dershane yerine gizli gizli çeşitli sosyal aktivitelere katılıyorlar.

DİKKAT!  Üniversite Kayıt Dondurma Dilekçesi Örneği

Lise devamsızlık sildirme dilekçe örneği

Veli izin dilekçesi devamsızlık
Veli izin dilekçesi devamsızlık

Veli izin dilekçesi devamsızlık ile ilgili konular yazarken nelere dikkat edilir

Veli izin dilekçesi devamsızlık sildirme işleminin nasıl yapıldığı anlatılmıştır. Bununla birlikte dilekçe örneği word formatında sayfamızda bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir