DilekceHocasi.com Amblem
Dilekçe Hocası / Okul Tutanak Örnekleri / Veli toplantı tutanağı örneği

Veli toplantı tutanağı örneği

Ocak 12, 2020 0 3.602

Yeşim Ceren BOZOĞLU ;
Merhabalar, sınıf öğretmeni olarak yakın zamanda atandım. Yeni bir öğretmen olduğum için çok fazla bilgim yok. Yakın zamanda tüm sınıf ve velilerle birlikte toplantı yapmayı planlıyorum. Bu aslında bireysel değil, herkes ile tanışma, görüşme ve durum değerlendirmesi yapma amacıyla olacaktır. Bu duruma uygun veli toplantı tutanağı örneği arıyorum. İnternetteki sayfalarda bazı araştırmalar yaptım. Ancak istediğim gibi bir tutanak örneği bulamadım. Varsa elinizde veli toplantı tutanağı gönderebilir misiniz?

Sayın Yeşim Ceren BOZOĞLU ;
Öncelikle atamanız hayırlı olsun. Umarım geleceği parlak çok güzel bir nesil yetiştirirsiniz. Kolay bir şekilde üzerinde düzenleme yapabileceğiniz bir tutanak elimde mevcuttur. Sayfanın en altından indirebilirsiniz. Sırasıyla ilk önce örnek olması açısından konuşabileceğiniz bazı gündem maddesi başlıkları paylaşacağım. Daha sonra da veli toplantısı tutanak örneğini göndereceğim.

Veli Toplantısı Gündem Maddeleri

Veli toplantısı öncesinde bazı gündem maddeleri mutlaka belirlenmeli ve not alınmalıdır. Aşağıda bunlardan bazılarını örnek olması açısından yazıyorum.

DİKKAT!  Matematik zümre toplantı tutanağı

Sınıf okul öncesi veli toplantı tutanağı

Sık sorulan sorular ve aramalara göre bir ayarlama yaptık.Paylaşacağımız tutanak word formatında olduğu için istediğiniz gibi düzenleme yapabileceğinizi söylemiştik. Bu nedenle okul öncesi, ilkokul, ortaokul gibi ayırmak yerine hepsini bir çatı altında topladık. Hazırladığımız maddelerde istediğiniz zaman açıp çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz.

Aradığınız tutanak bu değil ise sayfanın üst bölümünde yer alan butona tıklayıp tutanak örneği kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Orada da aradığınızı bulamadığınız takdirde yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir